Dňa 14.júla sa konala na Námestí SNP v Lehote pod Vtáčnikom akcia s názvom: Detský cyklo pretek VTÁČNIK 2019.
Bol to v poradí 2.ročník pretekov na ktorom sa zúčastnilo 127 detí z celého Slovenska + sme mali aj 3 medzinárodne účasti z írskeho Dublinu a z talianského Pizzoli. Najväčšie zastúpenie mala naša obec Lehota pod Vtáčnikom v celkovom počte 80 detí. Nasledovali Prievidza, Nitrianske Pravno, Nováky, Nitra, Nedožery Brezany, Bratislava, Rajec, Trenčín, Cigeľ, Nitrianske Sučany, Sebedražie, Bánovce nad Bebravou, Bracovce. Oproti minulému 1.ročníku je to nárast o 6 detí .
Účast v jednotlivých kategóriach:
- V najmladšej nesúťažnej BABY kategórií : 36 detí.
- V kategórii MIKRO : 33 detí.
- V kategórii MILI : 23 detí.
- V kategórii MINI : 13 detí.
- V kategórii ML.ŽIACI : 17 detí.
- V kategórii ST.ŽIACI : 5 mladí pretekári.
Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť, víťazom gratulujeme a tešíme sa na stretnutie v roku 2020.
Výsledky na medailových pozíciach:
[accordion openfirst=true clicktoclose=true][accordion-item title=”MIKRO – CHLAPCI” state=open]
1.miesto : BIELIK ŠIMON – 2013 (Nitrianske Pravno)
2.miesto : ŠNIRC TOMÁŠ – 2013 (Lehota pod Vtáčnikom)
3.miesto : KOS FILIP – 2013 (Bracovce)
[/accordion-item]
[accordion-item title=”MIKRO – DIEVČATÁ” state=open]
1.miesto : JAVORKOVÁ LUCIA – 2013 (Lehota pod Vtáčnikom)
2.miesto : ŽIAKOVÁ KAROLÍNA – 2013 (Lehota pod Vtáčnikom)
3.miesto : PALOMBO SARAH – 2013 (Pizzoli)
[/accordion-item]
[accordion-item title=”MILI – CHLAPCI” state=open]
1.miesto : ĎURINA ŠIMON – 2012 (Lehota pod Vtáčnikom)
2.miesto : BIELIK JAKUB – 2011 (Nitrianske Pravno)
3.miesto : PANIS TOMÁŠ – 2012 (Lehota pod Vtáčnikom)
[/accordion-item]
[accordion-item title=”MILI – DIEVČATÁ” state=open]
1.miesto : MATIESKOVÁ SOFIA – 2011 (Prievidza)
2.miesto : KOSOVA KAMILKA – 2011 (Bratislava)
3.miesto : DADOVÁ NELKA – 2011 (Nedožery – Brezany)
[/accordion-item]
[accordion-item title=”MINI – CHLAPCI” state=open]
1.miesto : ĎURINA ONDREJ – 2009 (Lehota pod Vtáčnikom)
2.miesto : ZVARÍK ADAM – 2009 (Prievidza)
3.miesto : VIDA DAMIAN – 2009 (Lehota pod Vtáčnikom)
[/accordion-item]
[accordion-item title=”MINI – DIEVČATÁ” state=open]
1.miesto : POKORNÁ BIANKA – 2009 (Lehota pod Vtáčnikom)
2.miesto : ZVALOVÁ NELLA – 2010 (Lehota pod Vtáčnikom)
3.miesto : NEMCOVÁ SARAH SOFIA – 2009 (Lehota pod Vtáčnikom)
[/accordion-item]
[accordion-item title=”ML.ŽIACI – CHLAPCI” state=open]
1.miesto : KRÁLIK FABIAN – 2008 (Prievidza)
2.miesto : TARAS PATRIK – 20018 (Bánovce nad Bebravou)
3.miesto : HABALA JAKUB – 2007 (Lehota pod Vtáčnikom)
[/accordion-item]
[accordion-item title=”ML.ŽIACI – DIEVČATÁ” state=open]
1.miesto : JAROŠOVÁ LAURA – 2008 (Rajec)
2.miesto : CHIKANOVÁ LINDA – 2007 (Nováky)
3.miesto : BUCKOVÁ NATALIA – 2008 (Nováky)
[/accordion-item]
[accordion-item title=”ST.ŽIACI” state=open]
1.miesto : ŤAŽIAR MARTIN – 2006 (Lehota pod Vtáčnikom)
2.miesto : MJARTAN MATEJ – 2005 (Lehota pod Vtáčnikom)
3.miesto : VALKOVIČ MARTIN – 2006 (Lehota pod Vtáčnikom)
[/accordion-item][/accordion]
Fotogaléria z podujatia